Відома гумористка Ірина Сопонару здивувала новим кадром в соцмережі

Відома гумористка Ірина Сопонару регулярно радує прихильників новими кадрами в соціальній мережі. На цей раз зірка "Жіночого кварталу" вразила шанувальників несподіваним фото в Stories.

Ирина Сопонару. Фото: YouTube, скрин
Ирина Сопонару. Фото: YouTube, скрин

Тут можна побачити, що артистка зробила репост публікації шанувальників. Це, скоріше за все, навіть не фото, а саме намальований портрет Ірини. Видно, що акторка дійсно надихає прихильників теж займатися творчістю.

Водночас слід звернути увагу на сам кадр. На фото, з якого списали цю картину, Ірина позувала в білій сорочці, яку вона трохи скинула з себе, оголюючи одне плече та спину. Артистка має неперевершений вигляд на цьому кадрі!

Варто зазначити, що зараз акторка активно займається своїм авторським шоу "Передай Зеленському". У цій програмі артистка спілкується з дітьми на різні важливі теми, а ті відповідають на доволі дорослі запитання. В результаті глядач може не тільки посміятися, але й замислитися – адже діти практично завжди скажуть саме те, що думають.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що відома акторка Ганна Кошмал вразила шанувальників новим образом, артистка порадувала свіжими кадрами в соціальній мережі.

Також повідомлялося, що блогерка Даша Квіткова показала струнку фігуру в ефектному вбранні, прихильники засипають компліментами.

Крім того, співачка Тіна Кароль показала прихильникам несподівані фрагменти своєї репетиції, шанувальники в захваті від цієї фігури.