Ганна Кошмал порадувала несподіваними кадрами

Відома українська акторка Ганна Кошмал регулярно публікує нові фото або відео в соціальній мережі. При цьому зірка дивує новими образами. На цей раз Ганна знову покращила настрій шанувальникам за допомогою милого відео.

Анна Кошмал. Фото: YouTube, скрин
Анна Кошмал. Фото: YouTube, скрин

На своїй сторінці в блозі акторка опублікувала невеличке відео, яке вона зробила у ванній. Позувала перед дзеркалом Кошмал з ніжним макіяжем та дуже красивою зачіскою: зірка театру та кіно показала свої кучері. У публікації артистка також зізналася, що обожнює такі об'ємні зачіски. Шанувальники точно були зачаровані таким образом зірки.

Варто зазначити, що в своєму блозі артистка дуже сильно підтримує прихильників. Наприклад, 5 грудня, коли була чергова ворожа атака проти України, Ганна опублікувала невеличку Stories, де закликала громадян зберігати спокій та знаходитися в безпечних місцях. Артистка також опублікувала милий кадр зі своїм домашнім улюбленцем. З таким настроєм та підтримкою кумирів людям точно простіше зберігали спокій в складні часи.

Слід зазначити, що після 24 лютого Ганна Кошмал чітко заявила про свою позицію: артистка підтримує рідну країну, допомагає ЗСУ та бере участь в благодійних проєктах. При цьому в своїх інтерв'ю вона зізнавалася, що більшість російських акторів, з якими вона раніше знімалася в кіно, не підтримали її після початку повномасштабної війни.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що відома телеведуча Леся Нікітюк показала фото в розкішній сукні, і поділилася гарною новиною.

Також повідомлялося, що співачка Тіна Кароль порадувала прихильників новими кадрами в соціальній мережі, артистка заінтригувала новими публікаціями.

Крім того, продюсерка Ірина Горова розповіла, що тепер їх з Потапом точно не пов'язуватиме робота, чим вони планують займатися далі.