Коли в Україні відмовляться від відключень електроенергії

Через постійні обстріли російських окупантів в Україні є дефіцит електроенергії. Внаслідок енергетики вимушені запроваджувати відключення світла. Директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко пояснив, коли можна буде відмовитися від відключень, передає інформаційний портал ТСН.

Энергосистема. Фото: YouTube, скрин
Энергосистема. Фото: YouTube, скрин

Експерт підкреслив, що можна було б відмовитися від відключень електроенергії, якби обстрілів не було. Тоді через три місяці після перемоги в нашій країні можна було б відмовитися від відключень світла. Однак повернути енергосистему на довоєнний рівень можна було б через три роки.

Олександр Харченко зазначив, що якби більше не було б обстрілів, то через кілька тижнів українці могли б повернутися до планових відключень. Уже через кілька місяців можна було б відмовитися від обмежень в принципі.

Слід підкреслити, що експерти раніше вже неодноразово радили українцям підготуватися до можливих відключень електроенергії. Обов'язково треба мати достатню кількість теплих речей та їжі швидкого приготування, яку можна зберігати тривалий час. Також варто мати вдома свічки, ліхтарики, а також заряджені павербанки.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що українцям пояснили, що треба робити, якщо занадто довго немає електроенергії, корисні поради.

Також повідомлялося, що в уряді пояснили, коли саме громадяни зі статусом ВПО мають отримувати свою державну допомогу, коли приходять кошти на рахунки.

Крім того, стало відомо, чи можуть штрафувати за зберігання бензину в каністрах, пояснення від парламенту.