Стало відомо, хто перша дружина ведучого Юрія Горбунова

Відомий український телеведучий Юрій Горбунов зараз щасливий у шлюбі з колишньою моделлю, а нині також відомою ведучою Катею Осадчою. Однак, для обох це другий шлюб. Стало відомо, хто буда перша дружина Горбунова та чим вона зараз займається, повідомляє sensatsiya.com.

Юрій Горбунов. Фото: Instagram
Юрій Горбунов. Фото: Instagram

Відомо, що й перша дружина Горбунова має творчу професію, вона була балериною. Зараз жінка вже на пенсії.

Познайомилася пара у театрі, Юрій та Людмила там працювали. Крім того, відомо, що жінка була заміжня на той час й у неї вже була донька.

Однак, Юрій зміг підкорити серце жінки, що вона пішла до нього. Примітно, що перша дружина старша за ведучого на 10 років. Доньку Людмили Ксенію він удочерив, а та нещодавно зробила його дідусем.

У 2015 році подружжя повідомило про розлучення. Офіційною причиною стали різні погляди на життя. Приблизно у цей час, не виключено, що між Юрієм та його нинішньою дружиною Катериною почався роман.

Юрій Горбунов з першою дружиною. Фото: Сенсація

Вони почали вести спільно шоу "Голос.Діти". Тоді, вочевидь, між ними й почали формуватися почуття. У 2017 році чутки про їх роман підтвердилися.

Тоді Катерина вже чекала на їх сина, який для Юрія став первістком. Вже згодом, коли подружжя ділилося своїми стосунками, виявилося, що Юрій підвозив Катерину додому як колегу, потім зайшов на чай і тоді все між ними поступово й закрутилося.

Відомо, що перша дружина продовжує знаходитися на пенсії, вона не публічна особа. А ось Юрій та Катерина продовжували до повномасштабної війти разом працювати на телебаченні.

В них вже двоє синів – Іван та Данило й не виключено, що у пари народиться й третій малюк. Юрій якось поділився з підписниками, що вони з дружиною мріють про дівчинку. Також Катерина одного разу ділилася, що думала про всиновлення дитини, яка втратила через війну батьків.

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що Катю Осадчу запідозрили в черговій вагітності.

Також ми писали, що Катя Осадча показала вагітне фото.

Популярные новости сейчас

Уберите в квартире и остерегайтесь людей: 28 января опасный церковный праздник

Об этом мало кто знает: как украинцам поменять свою пенсию на более выгодную - инструкция ПФУ

Киевстар решил потрусить абонентов: с 1 февраля подорожает линейка самых популярных тарифов

Деньги станут фантиками: украинцы не смогут даже заправиться за наличку - всплыли скандальные подробности

Показать еще

Нагадуємо, що Катя Осадча поділилася, як без Горбунова опинилася в оточенні росіян.