Якби модель вирішили відродити у такому образі, вона б отримала ще більше прихильників

Не дивлячись на те, що "Таврія Нова" вже довгий час не випускається, багато автолюбителів чекають її повернення. Дизайнер Роман Прядко вирішив пофантазувати, як міг би виглядати ЗАЗ в наш час, і намалював кілька цікавих прототипів.

ЗАЗ "Таврия". Фото: скриншот YouTube-видео
ЗАЗ "Таврия". Фото: скриншот YouTube-видео

Варто нагадати, що "Таврія Нова", як і багато інших автомобілі, провела на конвейєрі досить тривалий час – з 1987 до 2009 року, хоча мала за всі ці роки всього два покоління. З усім тим, у моделі назбиралося дуже багато фанатів, які б залюбки придбали авто, але в більш сучасному варіанті.

Український дизайнер Роман Прядко показав, як на його думку, мав би виглядати цей ЗАЗ, якби його виробництво відновили у наші дні. Варто відзначити, що йому вдалось зберегти основні риси автомобіля, та перенести їх на новий кузов.

Наприклад, залишився тридверний кузов хетчбек та його основні обриси – передня частина має такий ще невеликий горизонтальний отвір біля бампера, виразні фари головного світла.

Звичайно ж, не обійшлось без сучасних елементів ззовні – колеса стали більшими, риси автомобіля з простих рублених форм отримали плавні та округлі. Прядко наділив кузов стильною оптикою, а між задніми фарами розмістив назву авто великими літерами.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, де ворог завдав нових ударів по енергосистемі.

Також повідомлялося, що рф не може більше застосовувати дрони-камікадзе по Україні, а "Укроборонпром" готує ворогові удар у відповідь.

Нагадуємо, що переселенцям стала доступна грошова допомога від міжнародного благодійного фонду – хто і скільки отримає.